Newelska 6, 01-447 Warszawa
22 3486-531
rozwoj@wit.edu.pl

Warsztaty – Kontakty z mediami. Wprowadzenie do PR – 4.03.2021 r.

Warsztaty – Kontakty z mediami. Wprowadzenie do PR – 4.03.2021 r.

W dniu 4.03.2021 w ramach Projektu nr. POWR.03.05.00-00-Z114/17-00  pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędą się zajęcia warsztatowe Kontakty z mediami. Wprowadzenie do PR.

Cele warsztatu:

Dzięki warsztatowi uczestnik pozna od strony praktycznej narzędzia zewnętrznego Public Relations, dowie się w jaki sposób kontaktować się z dziennikarzami, co to jest tzw. ”setka”, jak oprzeć się atakowi agresywnych mediów, w jaki sposób radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Uczestnik pozna praktyczne zasady wystąpienia przed kamerą i mikrofonem radiowym, zasady ubioru i wyglądu, nauczy się organizacji krok po kroku konferencji prasowej oraz pozna tajniki pisania skutecznych komunikatów prasowych.  To wiedza niezbędna dla każdego menadżera.

Zakres warsztatu:

  1. Czym jest Public Relations
  2. PR wewnętrzny i zewnętrzny
  3. Narzędzia PR zewnętrznego
  4. Organizacja konferencji prasowej krok po kroku
  5. Zasady pisania komunikatu prasowego, w tym social media press
  6. Zasady wystąpień przed kamera i mikrofonem
  7. Elementy zarządzania komunikacją w sytuacji kryzysowej

Warsztaty będą odbywać się zdalnie w godzinach 9:00 – 16:00.

Warsztaty będzie prowadziła pani Monika Dziekan, Pełnomocniczka Dyrektorki TR Warszawa (Teatru Rozmaitości) ds. rozwoju, wcześniej Manager Zarządzający Teatru Kamienica. Pani Dziekan zajmuje się koordynacją działań PR i marketingu, koordynacji pracy artystycznej, eventów. Jest laureatką PRotona 2013 – ogólnopolskiej prestiżowej nagrody w branży Public Relations za szczególne osiągnięcia w kategorii osoba ds. komunikacji instytucji.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zalogować się do Uczelnianego Banku Informacji (UBI), a następnie przesłać formularz zgłoszeniowy(zakładka: ZAPISY ON-LINE > zakładka: Kursy, szkolenia i certyfikaty > wybieramy: Wizyty studyjne, praktyki i szkolenia). Ilość miejsc jest ograniczona jedynie do 10 osób