Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne (bądź w trakcie),
  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu,
  • Pożądana znajomość Ruby (Ruby on Rails), PostgreSQL, PHP, C++, Perl,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Odpowiedzialność,
  • Dobra organizacja własnej pracy.

Oferta:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (preferowany pełen etat) na 14 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne 24,
  • Wynagrodzenie rynkowe.

Zachęcamy do kontaktu i złożenia swojego CV na adres email: praca-it@wit.edu.pl

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania siedzibą w Warszawie, przy ulicy Newelskiej 6. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji i zostaną usunięte bezpośrednio po jej zakończeniu. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.