Warsztaty – Sztuka prezentacji i organizacja spotkań biznesowych IV edycja 28.11.2019

W dniu 28.11.2019 w ramach Projektu nr. POWR.03.05.00-00-Z114/17-00  pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędą się zajęcia warsztatowe Sztuka prezentacji i organizacja spotkań biznesowych – IV edycja.

Cele warsztatu:

• Każdy uczestnik nauczy się świadomie prowadzić prezentacje,wykorzystywać efektywnie wszystkie umiejętności oraz stosować odpowiednie narzędzia
  • Będzie miał szanse na zdobycie niezbędnej wiedzy i praktycznych umiejętności werbalnych i niewerbalnych, które będzie potrafił zastosować w praktyce
  • Nauczy się zasad prowadzenia motywującego spotkania zespołu, prowadzenia konstruktywnej rozmowy ze współpracownikiem, przełożonym i klientem zewnętrznym.

Warsztat obejmuje tematy:

• Wywieranie wpływu jako silne narzędzie w autoprezentacji (techniki niewerbalne).
  • Autoprezentacja – umiejętność budowy spójnego komunikatu.
  • Efekt pierwszego wrażenia. Spójność treści z formą.
  • Techniki werbalne i mowa ciała – elementy warsztatu aktorskiego.
  • Umiejętność efektywnego rozpoczynania prezentacji i budowania  kontaktu z odbiorcami.
  • Przygotowanie prezentacji: twórcze myślenie, analiza celów i audytorium, wybór strategii i struktury komunikacyjnej, organizacja miejsca, analiza treści – psychologia przekonywania, budowanie argumentacji, kierowanie emocjami, stosowanie parafrazy.
  • Cechy profesjonalnego wystąpienia i kontrola przebiegu prezentacji
  • Interakcja – efektywne odpowiadanie na pytania i reagowanie na zarzuty

Trening odbywać się będzie w formie interaktywnego warsztatu z wykorzystaniem ćwiczeń indywidualnych i zespołowych.

• Ubrania uczestników: swobodne i luźne oraz wygodne obuwie.
  • Proszę zabrać ze sobą materiały do ćwiczeń: długopisy, notatnik, korki od butelek po winie (z korka), tablety, Ipady, androidy itp.
  • Uczestnicy otrzymają skrypt i zestawy ćwiczeń w formie drukowanej

Warsztaty będą odbywać się w sali N113 w godzinach 14:00 – 20:00. Będzie je prowadził znany aktor Mirosław Jękot, kontraktowy pracownik mediów publicznych, trener.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zalogować się do Uczelnianego Banku Informacji (UBI), a następnie przesłać formularz zgłoszeniowy(zakładka: ZAPISY ON-LINE > zakładka: Kursy, szkolenia i certyfikaty > wybieramy: Wizyty studyjne, praktyki i szkolenia). Ilość miejsc jest ograniczona jedynie do 10 osób!